Obec informuje

 • 24. 5. 2021

  INVENTURA NÁDOB NA KOMUNÁLNÍ ODPAD-POLEPOVÁNÍ NOVÝMI ČÁROVÝMI KÓdy

  V úterý 25. května od 7:00 do 15:00 hod. proběhne v obci Horní Bojanovice inventura nádob na tuhý komunální odpad (černé a kovové popelnice), během níž budou nádoby olepeny novými čárovými kódy.

  Firma Hantály a.s. žádá občany aby:

  • přistavili k vozovce všechny používané nádoby na tuhý komunální odpad – i ty, které nebudou plné
  • pro lepší identifikaci opatřili nádoby číslem domu, ke kterému náleží daná nádoba. Označení stačí formou papírového lístku, na kterém bude číslo viditelné a bude pevně připevněno na nádobě (např. izolepou). Nádoba, která nebude číslem označena, nebude olepena novým čárovým kódem a nebude nadále svážena!
  • nechali nádoby před domem i po vysypání odpadu, jelikož bude označování nádob probíhat i po svozu odpadu
  • očistili vnější část nádob tedy víko a stěny nádoby, alespoň 20 cm od vrchního lemu
  Číst více
 • 12. 10. 2020

  Úřední hodiny-Úřad práce Hustopeče

  Pondělí 8 - 13 hod.

  Úterý     na objednání

  Středa   8 - 13 hod.

  Čtvrtek  na objednání

  Pátek     na objednání

   

  Toto omezení úředních hodin se neuplatní u klientů, kterým byl potvrzen termín k dostavení se na pracoviště Úřadu práce ČR.

   

  Z důvodu omezení osobního kontaktu státních zaměstnanců, zaměstnanců a dalších úředních osob s klienty/veřejností na nezbytně nutnou úroveň bude provedeno takto:

  1. Bude upřednostňován písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním kontaktem ve všech případech, kdy je to možné; to nevylučuje osobní kontakt s klienty/veřejností v úředních hodinách za dodržení stanovení protiepidemických podmínek.

  2. Příjem dokumentů od klientů/veřejnosti bude realizován přednostně prostřednictvím elektronické komunikace a podatelny v úředních hodinách. U budovy Úřadu práce ČR bude zajištěna schránka pro příjem podání.

  Vstup do budov Úřadu práce ČR je omezen na úřední hodiny, v jiném čase pouze klientům/veřejnosti, kterým byl předem potvrzen termín k dostavení se na pracoviště Úřadu práce ČR.

   

  Minimalizuje se pohyb klientů/veřejnosti po budovách Úřadu práce ČR tak, aby se vyřizovaly pouze nezbytné a cílené návštěvy. Pro osobní jednání je preferováno objednání online nebo telefonicky.

  Číst více
 • 25. 9. 2020

  Oznámení o omezení provozu Městského úřadu Hustopeče

  Vážení občané 

  V souvislosti s probíhající pandemií onemocnění COVID-19 vyhlašuji s účinností od čtvrtka 24.9.2020 do odvolání pro provoz v budovách Městského úřadu Hustopeče následující omezující opatření:

  1. Vstup do budov Městského úřadu Hustopeče se zakazuje bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa).

  2. Vstup na všechna pracoviště Městského úřadu Hustopeče je možný pouze po předchozím potvrzeném objednání (e-mailem, telefonem, přes webový objednávkový systém). Kontakty na jednotlivá pracoviště jsou uvedeny níže. Bez předchozího potvrzeného objednání nebudete do budov MěÚ vpuštěni.

  3. Zakazuje se vstup osobám v karanténě nebo mající příznaky nemoci Covid-19.

  4. Úřad bude s klienty komunikovat přednostně telefonicky, e-mailem, datovou schránkou, písemně.

  5. Provoz podatelen zůstává zachován. 

  6. Úřední hodiny jsou zachovány. Pondělí a středa 08:00 - 17:00 hod., úterý a čtvrtek 08:00 - 14:00 hod., s polední přestávkou 11:30 - 12:30 hod.

  7. Postup pro objednávání: pro vyřízení Vašeho požadavku využijte, prosím, níže uvedených kontaktů, na které zavolejte, případně pošlete zprávu s požadavkem na objednání. Objednávejte se nejpozději den předem. Na aktuální den se již nepůjde objednat!
  Kontaktní pracovník ověří, zda je ve Vámi požadovaném termínu volno.
  Termín Vám potvrdí, případně Vám zavolá zpět na domluvu náhradního termínu. 
  Při objednávání e-mailem, uvádějte i telefonní kontakt, abychom Vás mohli kontaktovat zpět pro upřesnění termínu nebo případné změny. 

  8. Vstup do budov: přijdete do vstupních prostor budovy, kde pracovnice podatelny ověří v seznamu Vaše objednání. Čas pro vpuštění do prostor úřadu bude ve sjednanou dobu s rozmezím max. ±10 minut. Mimo tento časový interval nebudete vpuštěni.

  Odůvodnění: Objednáváním chceme omezit shlukování osob v prostorách MěÚ a současně chceme zajistit zachování poskytování našich služeb v maximálním možném rozsahu.

  Děkuji za pochopení a dodržování nastaveného režimu.

  MVDr. Pavel Michalica, tajemník městského úřadu

  Číst více

Obecní úřad

Adresa:
Obec Horní Bojanovice
Horní Bojanovice č.p. 96,
693 01


Úřední hodiny:

pondělí a středa
7:30 - 12:00, 13:00 - 17:00


Pracovní doba:

pondělí a středa
7:00 – 12:00, 12:30 – 17:00

úterý a čtvrtek
7:00 – 12:00, 12:30 – 15:30

pátek
7:00 - 12:30


Kontakty:

starosta

Ladislav Kachyňa
tel: 519 414 233
mobil: 724 168 723
e-mail: starosta@hornibojanovice.cz

místostarosta

Jiří Šlancar
mobil: 731 698 689

účetní

Irena Háčková
tel: 519 414 233
mobil: 602 119 864
email: ucetni@hornibojanovice.cz, info@hornibojanovice.cz

Nahoru