17. KVĚTNA

Spolek Barvínek zve všechny občany na MÁJOVOU ZÁBAVU, která se bude konat v sobotu 20. května od 20:00 hod. v sále KD. K tanci a poslechu hraje kapela TREMOLO.

MUDr. Hudčíková Velké Pavlovice oznamuje občanům, že v době od 19. do 26. května nebude ordinovat. V nutných případech ji zastupuje MUDr. Kos Velké Pavlovice.

Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. dřevovýroby v Kloboukách u Brna nabízí pracovní místa na pozici kompletář přepravních obalů a skladník. Pracovní doba pouze ranní směna, dobré platové ohodnocení. Pro pozici skladník nutná praxe obsluhy vysokozdvižného vozíku, profesní osvědčení není nutností, bude zajištěno firmou. Nutná zodpovědnost a pracovní nasazení.

Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav oznamuje, že dne 23.5.2017 bude z technických důvodů uzavřena Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav, ul. Husova 2994/1a a oddělení lékařské posudkové služby na ul. Mládežnická 24.

 MUDr. Hochlová oznamuje občanům, že od 22. do 24. května nebude z důvodu dovolené ordinovat. V nutných případech ji zastupuje MUDr. Studýnka v Medicentru Hustopeče.

Napsat komentář