10. dubna

Soukromý prodejce bude v úterý 11. dubna od 16:15 do 16:30 hod. u KD prodávat čerstvá vejce, plato za 88,- Kč, konzumní brambory, cibuli, česnek, med a mák. Prodejce bude vykupovat suchá světlá vyloupaná jádra vlašských ořechů za 130,- Kč/kg.

Poštovní středisko upozorňuje občany, že z důvodu velikonočních svátků budou důchody vypláceny následovně: v úterý 11. dubna důchody ze středy 12. dubna, ve středu 12. dubna důchody z pátku 14. dubna a ve čtvrtek 13. dubna důchody z neděle 16. dubna.

Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu číšníka/servírku na hlavní pracovní poměr. Nástup je možný ihned. Požadavky: samostatnost, loajalita, časová flexibilita. Nabízí dobré platové podmínky, jistotu stabilní společnosti, firemní benefity. Životopisy můžete zasílat na e-mail reditel@kravihora.cz.

Společnost IKservis nabízí kvalitní české výrobky: garážová vrata, předokenní rolety, okna a interiérové dveře za akční jarní ceny, a to včetně dopravy a montáže. Zájemci mohou volat na tel. číslo 704 263 428 nebo napsat na e-mail: info@ikservis.cz.

Napsat komentář